¨
Hradisko u Bosonoh

Návštěvní kniha pro Vás - Guestbook

Chcete na webu gyaneshwarpuri.cz zanechat stopu, že jste tu byli?
K zápisu do návštěvní knihy použijte laskavě vystavený formulář:


11.11.2019
Odesilatel: marekgyaneshwarpuri@gmail.com Marek Gyaneshwarpuri
Drahá Kláro, (odpověď na mejl určená všem)
ve Střílkách se člověk musí prokousat přes tuhou vnější slupku, aby se dostal k měkkému jádru. Svámiji na tom nenese žádnou zodpovědnost. I já znám lidi, kterým Střílky ublížily. Já jsem se rozhodl vydržet a nelituji. Svámiji mi za to stojí. Kdykoli mne potká, tak mne objímá. Přeji Ti, aby Tě obejmul taky. Potkat někoho jako je Paramhans (Nejvyšší titul v hinduismu udělovaný za Osvíceni) svámi Mahéšvaránanda je vzácná karma, a jen duchovně prozřelí To Pochopí. Přál bych Ti abys patřila mezi ně. Naham kartá Prabhudíp kartá. Já jsem jenom posel dobré zvěsti o Svámijim.
10.11.2019
Odesilatel: klaramarsalkova@atlas.cz Klára Maršálková, bývalá poustevnice na Olomučanské plošině
Klára Maršálková

9.11.2019
Odesilatel: Milanhnizdo@seznam.cz Milan Hnízdo
V pátek jsem zavzpomínal. Jak v roce 2007 jsem propadl hledání jeskyní. Tenkrát jsem měl pocit, že je to snadné hledat jeskyně. Dnes vím, že jsou lidský hranice. Musel jsem vymyslet jak je překonat. Nevěřili bys te, že je jen 30m od vchodu jeskyně. Vše co člověk za touto hranicí najde je víc než byl schopný překonat. Teď kopeme chodbu co má 120m. Kdy nebylo přátel tak nevím jestli to půjde dál. Co jsem objevil jeskyních jsou lidé co mají odvahu překonat lidský hranice.
Gyaneshwarpuri

7.11.2019
Odesilatel: elf@seznam.cz Kamil Pokorný speleozahady.cz
Chválím Marku toto bohulibé rozhodnutí. Kras chce být objevován a zvláště od těch, kteří to dělají s čistým srdcem a největším nadšením a takových lidí je dnes zoufale málo!
Gyaneshwarpuri

7.11.2019
Odesilatel: marekgyaneshwarpuri@gmail.com Marek Gyaneshwarpuri
První zápis do nově zřízené návštěvní knihy, pro ty, kteří touží na webu zanechat viditelné stopy. Samozřejmě pište s Láskou... Zápisy neetické, nebo urážlivé nebudou samozřejmě zveřejněny.
GyaneshwarpuriZPĚT